ART MAKER i BUDUJZNAČKU su snaga koja će doneti sjaj i dinamiku našem Festivalu Magija Balkana. Uz kreativnu ekspertizu ART MAKER-a, koncert će biti zabilježen iz nekoliko perspektiva uz visoko sofisticiranu tehniku, uključujući 3 kamere i kran, stvarajući time nezaboravan doživljaj za sve posetitelje. Njihova stručnost u video režiji i produkciji osigurat će da svaki trenutak koncerta bude vešto uhvaćen i predstavljen.

Ne samo da će naši partneri snimati koncert s kopna, već će doneti i čaroliju iz zraka, snimajući koncert iz vazduha i stvarajući time predivne vizualne pejzaže koji će nas očarati i osvežiti naš pogled na Festival.

Osim toga, uz njihovu podršku, naš Festival će biti zabilježen i kroz umetničke oči, jer će biti snimljen kratkometražni film o Festivalu i Trnavi. Dijana Kocić iz Srbije, koja će tumačiti glavnu ulogu u ovom filmu, donet će svoj izuzetan talent i strastveno izvođenje kako bi priča o našem Festivalu bila ispričana na poseban način.

ART MAKER A BUDUJ ZNAČKU

PARTNERI FESTIVALU

ART MAKER a BUDUJ ZNAČKU sú sila, ktorá festivalu Magija Balkana prinesie brilantnosť a dynamiku. Vďaka kreativite a odbornosti tímu z ART MAKER, koncert bude zaznamenaný z niekoľko perspektívu, vysoko sofistikovanou technikou, ratane 3 kamier a žeriavu, čo vytvorí nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov. Ich odborné znalosti v oblasti video réžie a produkcie zabezpečia, že každý moment koncertu bude šikovne zachytený a prezentovaný.

Nielenže naši partneri nakrútia koncert zo zeme, ale prinesú aj mágiu zo vzduchu, natočia koncert zo vzduchu a vytvoria tak nádherné vizuály krajiny, ktoré nás očaria a osviežia pohľad na festival.

Navyše s ich podporou bude náš Festival zaznamenaný umeleckými očami, keďže sa bude nakrúcať krátky film o Festivale a Trnave. Dijana Kocić zo Srbska, ktorá si v tomto filme zahrá hlavnú úlohu, prinesie svoj výnimočný talent a herecký výkon, aby bol príbeh nášho festivalu vyrozprávaný osobitým spôsobom.