Mimi kids je mala prodavnica u centru Trnave. Nakon ulaska, otkrićete širok spektar kvalitetnih, raznovrsnih i maštovitih proizvoda sa jedinstvenim dizajnom namenjenim ne samo novorođenčadi, već i starijoj deci do otprilike 8 godina.

U ponudi ćete pronaći komade odeće iz različitih zemalja kao npr Italija, Holandija, Poljska, Portugal, Slovačka, Češka, Nemačka i dr. Naš asortiman je dopunjen i dečijim priborom, koji je često prikladan poklon za razne prilike.

Osim u maloprodajnoj prodavnici, u kupovini možete uživati i preko naše e-prodavnice vvv.mimikids.eu koju smo uspešno pokrenuli ove godine. Sa naše strane uvek očekujete individualan pristup i prijateljski odnos, što nas čini radnjom na koju možete da se oslonite, u koju ćete se rado vraćati, i to nam je veoma drago.

SK / MIMI KIDS partner o projekte Magija Balkana

Mimi kids je síce malý obchodík v centre Trnavy. Po vstupe objavíte širokú ponuku kvalitného, rôznorodého a nápaditého tovaru s jedinečným dizajnom zameraného nielen na novorodencov, ale aj väčšie deti približne do 8 rokov.

V ponuke nájdete kúsky oblečenia z rôznych krajín ako sú napr. Taliansko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Česko, Nemecko a iné. Náš sortiment je doplnený aj o doplnky pre detičky, ktoré sú často vhodným darčekom na rôzne príležitosti.

Okrem kamennej predajne si už môžete užiť nakupovanie aj cez náš e-shop www.mimikids.eu, ktorý sa nám tento rok podarilo úspešne spustiť.  Z našej strany Vás vždy čaká individuálny prístup a ústretové jednanie, čo z nás robí obchod, na ktorý sa môžete spoľahnúť, kam sa radi vrátite a my máme z toho obrovskú radosť.