Akuapark Trnava – moderan, izuzetan i sve popularniji vodeni i velnes kompleks koji se nalazi u srcu istorijskog centra „Malog Rima“. Akvapark pruža beskrajnu količinu aktivnosti, zabave i opuštanja za sve starosne grupe. Ne samo porodice sa decom, već i parova, grupe prijatelja ili pojedinaca .Temperatura svih bazena kreće se od 28 do 38 stepeni. Podeljeni su na nekoliko odeljenja, kao što su deo sa vodenim atrakcijama, deo za plivanje, koji ima namenske plivačke staze, a sastavni deo je i rekreativni deo. U ovom delu bazena nalaze se ležaljke, zahvaljujući kojima svaki posetilac može da se odlično odmori i regeneriše svoje telo.Nismo zaboravili ni naše najmanje posetioce, a čeka ih i dečiji bazen sa prijatnom toplom vodom, koji je posebno pripremljen za dečiju kožu. Tokom raspusta, vikenda i letnjih dana decu čekaju i naši animatori, koji su pripremili bogat i zabavan animacijski program. Ovaj program obuhvata razna takmičenja, igre, farbanje lica, vežbe u vodi, a najpopularniji deo je diskoteka sa Čumpelovcima.Našim kupcima u unutrašnjem delu su na raspolaganju bar i restoran sa hrskavom picom, a u spoljašnjem delu vodeni bar, štand sa sladoledom, kafić i bife.

U bifeu naši kupci mogu kupiti i uživati u fantastičnim domaćim langošima.Sa liste pića posetioce očekuju mešana pića, domaće limunade, ukusna kafa, rashlađeno pivo i točena kofola.

Akuapark Trnava nudi celogodišnji pristup svetu sauna, koje je savršeno mesto za opuštanje i regeneraciju ne samo tela, već i uma.
Vodeni svet je otvoren svakog dana od 9:00 do 21:00.
Svet sauna je otvoren svakog dana od 10:00 do 21:00.

SK / Aquapark Trnava-artner o projekte Magija Balkana

Aquapark Trnava –  moderný, výnimočný a medzi ľuďmi čoraz viac obľúbenejší vodný a wellness komplex, ktorý sa nachádza v srdci historického centra Malého Ríma. Aquapark poskytuje nekonečné množstvo aktivít, zábavy a oddychu pre všetky vekové kategórie. Na svoje si tak prídu nie len rodiny s deťmi, ale taktiež aj páry, skupinky priateľov, či jednotlivci.

Teplota všetkých bazénov sa pohybuje od 28 do 38 stupňov. Rozdelené sú do viacerých sekcií, ako napríklad sekcia s vodnými atrakciami, plavecká sekcia, ktorá má vyhradené plavecké dráhy a neodmysliteľnou súčasťou je aj sekcia oddychová. V tejto časti bazénov sa nachádzajú vodné trysky a ležadlá, vďaka ktorým si môže každý návštevník výborne oddýchnuť a zregenerovať svoje telo.

Nezabudli sme ani na našich najmenších návštevníkov a práve na tých u nás čaká detský bazén s príjemnou teplou vodou, ktorá je špeciálne upravená pre detskú pokožku. Počas sviatkov, víkendov a letných dní na detičky čakajú aj naši animátori, ktorí majú pripravený bohatý a zábavný  animačný program. Súčasťou tohto programu sú rôzne súťaže, hry, maľovanie na tvár, cvičenie vo vode a najobľúbenejšou časťou je  disko s Čumpelovcami.

V rámci vnútorného areálu je pre našich zákazníkov k dispozícii bar a reštaurácia s chrumkavou pizzou, a vo vonkajšej časti vodný bar, stánok so zmrzlinou, kaviareň a bufet. V bufete si môžu naši zákazníci zakúpiť a vychutnať fantastické domáce langoše.

Z nápojového lístka sa návštevníci môžu tešiť na miešané nápoje, domáce limonády, lahodnú kávu, chladené pivko a čapovaná kofolu.
Aquapark Trnava ponúka celoročne aj vstup do saunového sveta, ktorý je dokonalým miestom na oddych a regeneráciu nie len tela, ale aj mysle.

Vodný svet je otvorený denne od 9:00 do 21:00.
Saunový svet je otvorený denne od 10:00 do 21:00.