FIT UP je mreža najsavremenijih fitnes centara koji nude udoban prostor za trening sa vrhunskom opremom u šest filijala u Slovačkoj.
Oslanjaju se na lični pristup i najviši kvalitet po nenadmašnim cenama. Naravno, tu su i zonirani studiji, jedinstveni odvojeni odeljak za dame, takozvana LADIES zona, ali i CROSS UP! zona značajna po svom prostoru za funkcionalni trening.
Osvežavajući Grapivit napitni bar je dostupan klijentima tokom treninga, gde mogu da uživaju u neograničenom broju pića.
Članovima su na raspolaganju profesionalni treneri, spremni da pomognu na putu do vašeg cilja.
Svi  studiji imaju i brendirane turbo solarijume, koji su dostupni i nečlanovima.

Otvoreni su od 6:00 do 22:30. tokom nedelje, ali i vikendom, što je samo šlag na torti njihove ponude. U Trnavi, fitnes centar FIT UP se nalazi u CITY ARENI, na 3. spratu.

 

SK / Najmodernejšie fitness centrum FIT UP je novým partnerom Magiji Balkana

FIT UP je sieť najmodernejších fitness centier, ktoré  v šiestich pobočkách na Slovensku ponúkajú komfortný priestor na tréning so špičkovou výbavou.
Zakladajú si na osobnom prístupe a najvyššej kvalite pri bezkonkurenčných cenách. Samozrejmosťou sú zónovo rozdelené štúdiá, jedinečná oddelená časť pre dámy, takzvaná LADIES zóna, ale aj CROSS UP! zóna významná svojim priestorom na funkčné tréningy.
Osviežujúci nápojový Grapivit bar je klientom prístupný počas celého tréningu, kde si môžu svoje nápoje čapovať neobmedzene.
Ich členom sú k dispozícii profesionálni tréneri, pripravení pomôcť na ceste za ich cieľom.
Všetky ich štúdia disponujú aj značkovými turbo soláriami, ktoré sú k dispozícii aj pre nečlenov.

Otvorení sú od 6.00 do 22.30 h. cez týždeň, ale aj počas víkendov, čo je už len čerešničkou na torte ich ponuky. V Trnave ich nájdete na 3. poschodí v City Aréne.