Kompanija Coca Cola je najveći proizvođač pića na svetu, koji svojim potrošačima u više od 200 zemalja nudi preko 500 brendova gaziranih i negaziranih pića. Coca Cola stalno unapređuje svoj portfolio, od smanjenja šećera u pićima do lansiranja novih inovativnih proizvoda. Kompanija takođe nastoji da smanji uticaj na životnu sredinu obnavljanjem vode i promovisanjem reciklaže. Zajedno sa punionicama, zapošljava više od 700.000 ljudi i pomaže u donošenju ekonomskih mogućnosti lokalnim zajednicama širom sveta.

-Srećni smo ako možemo da podržimo i sarađujemo sa lokalnim zajednicama, izgradimo čvrste veze sa njima i pokažemo spolja da stojimo uz njih. Stoga nismo oklevali i dogovorili smo novi projekat za koji držimo palčeve!-poručuju iz kompanije Coca Cola.

SK – Coca Cola je oficiálnym nápojom Magia Balkánu 

The Coca-Cola Company je najväčším výrobcom nápojov na svete, ktorý svojim spotrebiteľom vo viac ako 200 krajinách ponúka vyše 500 značiek perlivých aj neperlivých nápojov. Coca-Cola neustále vylepšuje svoje portfólio, od zníženia cukru v nápojoch až po uvedenie nových inovatívnych výrobkov na trh. Spoločnosť sa usiluje aj o zníženie dopadu na životné prostredie doplňovaním vody a podporou recyklácie. Spoločne so stáčiarňami zamestnáva viac ako 700 000 ľudí a pomáha prinášať ekonomické príležitosti miestnym komunitám po celom svete.

-Sme radi ak môžme podporovať a spolupracovať s lokálnymi komunitami, budovať s nimi pevné väzby a ukázať aj navonok, že stojíme pri nich. Preto sme neváhali a dohodli sa na novom projekte, ktorému držíme palce!-otkazujú z Coca Cola.