Ivana je studentica pete godine masmedijalne komunikacije na Univerzitetu sv. Ćirila i Metoda u Trnavi na Fakultetu masmedijalne komunikacije, a osim škole, bavi se raznim projektima.
Podpredsjednica je studentske organizacije Erasmus Student Network Trnava a na narodnom levelu u Erasmus Student Network Slovakia je communication manager. Osim studiranja i volontiranja radi u The Slovak Spectator, jedinim slovačkim novinama na engleskom jeziku namjenjenim strancima, te je tamo community manager. Kada ima viška slobodnog vremena, odradi i pokoju smjenu u trgovini H&M. Nakon jezične gimnazije, koju je završila u Hrvatskoj, godinu dana je učila slovački jezik u Bratislavi, te se spremala za fakultet.
Piše članke, vodi projekte, organizira diskusije i aktivno se spaja u društvo stranaca, ali i Slovaka, no njezin život se ne vrti samo oko posla i obrazovanja. Kada god može, putuje. Posjetila je već 14 država, te u idućim mjesecima planira na svoj popis dodati minimalno još dvije nove destinacije. Prema njezinim riječima, osjeća se kao da cijeli život provodi u vlakovima, autobusima i autima, krečući se i upoznavajući nove kulture.
Minimalno jednu trećinu godine provede putujući. Ako nije na poslu ili na putovanju, pronaći ćete ju okruženu prijateljima u kafiću, restoranu ili na pikniku. Najdraži hobiji su joj igranje sa mezimcima u Hrvatskoj, psom i mačkom, te čitanje – godišnje pročita minimalno 50 knjiga. Ivanina najjača vrlina je komunikacija, to što može sa svakime pronaći temu na razgovor, te kako i sama kaže, nikada se ne “gasi”.

Sk – Naša menažérka komunikácie

Ivana je študentkou piateho ročníka masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave na Fakulte masmediálnej komunikácie a popri škole sa venuje rôznym projektom.
Je vice-prezidentkou študentskej organizácie Erasmus Student Network Trnava a na národnej úrovni v Erasmus Student Network Slovakia je communication manager. Popri štúdiu a dobrovoľníckej činnosti pracuje v The Slovak Spectator, jediných slovenských novinách v angličtine určených pre cudzincov, a je tam komunitným manažérom. Keď má voľný čas navyše, občas brigáduje v predajni H&M. Po bilingválnom gymnáziu, ktoré absolvovala v Chorvátsku, rok študovala slovenský jazyk v Bratislave a pripravovala sa na vysokú školu. Píše články, vedie projekty, organizuje diskusie a aktívne sa zapája do spoločnosti cudzincov, ale aj Slovákov, no jej život sa netočí len okolo práce a vzdelávania. Vždy, keď môže, cestuje. Navštívila už 14 krajín a v najbližších mesiacoch plánuje pridať na svoj zoznam ešte minimálne dve nové destinácie. Podľa jej slov má pocit, že celý život trávi vo vlakoch, autobusoch a autách, pohybuje sa a spoznáva nové kultúry.
Minimálne tretinu roka trávi cestovaním. Ak nie je v práci alebo na cestách, nájdete ju obklopenú priateľmi v kaviarni, reštaurácii alebo na pikniku. Medzi jej obľúbené záľuby patrí hranie sa s domácimi miláčikmi v Chorvátsku, psom a mačkou, a čítanie – ročne prečíta minimálne 50 kníh. Ivaninou najsilnejšou cnosťou je komunikatívnosť, to, že si vie nájsť tému na rozhovor s kýmkoľvek a ako sama hovorí, nikdy sa „nevypne”.