FOX HUNTER je uspešna marketinška agencija koja pruža kompletne marketinške usluge. Sedište je u Pragu, ali uspešni timovi deluju i u Bratislavi, Budimpešti i Katovicama.

Za 15 godina rada, agencija je realizovala više od 23.000 projekata u vrednosti od skoro 100 miliona evra. Veliku pažnju posvećuju velikim projektima.

– Imamo dosta iskustva, ali se ne plašimo da učimo nove stvari. Za nas je lov putovanje, a ne cilj – poručuju iz agencije FOX HUNTER.

Cilj agencije je da poveća imidž brenda kao i da pomogne u povećanju prodaje. Fokus agencije je uglavnom na događajima, promociji prodaje, podršci prodaji i kompletnoj marketinškoj produkciji.

Dugogodišnji klijenti su PHILIPS, LENOVO, BUDVAR, MERCEDES BENZ, VORLDLINE, NESPRESSO, VORLDLINE, TCL, SLOVAK LINES..

FOX HUNTER je úspešná marketingová agentúra, ktorá poskytuje kompletné marketingové služby. Centrála je v Prahe, ale úspešné tímy pôsobia aj v Bratislave, Budapešti a Katoviciach.

Za 11 rokov práce agentúra zrealizovala viac ako 9.000 projektov v hodnote takmer 70 miliónov eur. Veľkú pozornosť venujú veľkým projektom.

– Máme veľa skúseností, ale nebojíme sa učiť nové veci. Lov je pre náscesta, nie cieľ – hovoria z agentúry FOX HUNTER.

Cieľom agentúry je zvyšovať imidž značky, ako aj pomáhať pri zvyšovaní predaja.Agentúra organizuje akcie pre zákazníkov, kde prezentujú produkty, akcie pre zamestnancov a rôzne propagačné aktivity k celému portfóliu produktov.FOX HUNTER dlhodobo spolupracuje so spoločnosťou Philips, pivovarom Budvar a mnohými ďalšími spoločnosťami, a nadviazaná je aj spolupráca s Cinema City.