Iako je tek mesec dana prošlo od kada smo ozvaničili da će u Trnavi 1. i 2.septembra 2023.godine biti organizovan Prvi balkanski festival „MAGIJA BALKANA“, očekivali smo dobru reakciju na događaj, ali ne baš OVAKO DOBRU. Pored ideja i uspešno realizovanih zadataka, zahvaljujući fenomanalnoj podršci i angažovanju naših dosadašnjih partnera na projektu, uspeli smo da neke stvari pokrenemo i ranije nego što smo planirali.

Čak i prodaja ulaznica koju smo planirali da pokrenemo u maju, počela je početkom aprila.

Za sve što je do sada ostvareno zaslužan je TIM koji je sačinjen od kreativnih ljudi različitih profesija, TIM koji uživa u kreiranju ovog festivala.

Dobra energija, pozitivan i profesionalni odnos prema manifestaciji i svakom zadatom zadatku, kao i odlična međusobna komunikacija je ono što odlikuje Projektni tim festivala Magije Balkana.

Zbog toga kažemo, da je VAŽAN TIM, A NE POJEDINCI!

U narednom periodu sve nas očekuju zanimljive stvari, razni promotivni događaji, međusobna komunikacija, proširivanje tima, a one koje kupe ulaznice za festival, kao i one koji se pridruže festivalu na društvenim mrežama, očekuju i brojna iznenadjenja.

Nadamo se da će publika uživati u svemu onome što pripremamo u narednom periodu, kao što svi iz Projektnog tima uživamo u kreiranju i stvaranju MAGIJE BALKANA!

 

SK

NIE SÚ DÔLEŽITÍ JEDNOTLIVCI, DÔLEŽITÝ JE TÍM!

Aj keď máme za sebou jeden mesiac od kedy sme zverejnili, že sa v Trnave 1. a 2. septembra 2023.bude organizovať Prvý balkánsky festival „Balkánska mágia“, očakávali sme dobré reakcie na podujatie, no nie až TAKÉ DOBRÉ. Okrem nápadov a úspešne zrealizovaných úloh sa nám vďaka fenomenálnej podpore a angažovanosti našich predchádzajúcich projektových partnerov podarilo niektoré veci rozbehnúť skôr, ako sme plánovali.

Dokonca aj predaj vstupeniek, ktorý sme plánovali spustiť v máji, odštartoval začiatkom apríla.

Všetko, čo sme doteraz dosiahli, je zásluhou TÍMU, ktorý tvoria kreatívni ľudia z rôznych profesií, tímu, ktorý baví vytvárať tento festival.

Dobrá energia, pozitívny a profesionálny prístup k podujatiu a ku každej zadanej úlohe, ako aj výborná vzájomná komunikácia je to, čo vyznačuje projektový tím festivalu „Balkánska mágia“.

Preto hovoríme, dôležitý je TÍM, nie JEDNOTLIVCI!

V najbližšom období nás všetkých čakajú zaujímavosti, rôzne promo akcie, vzájomná komunikácia, rozširovanie tímu a tých, ktorí si na festival zakúpia vstupenky, ako aj tých, ktorí sa k festivalu pripoja na sociálnych sieťach, čaká množstvo prekvapení.

Dúfame, že sa divákom bude páčiť všetko, čo v nadchádzajúcom období pripravujeme, keďže nás všetkých z projektového tímu baví vytvárať a tvoriť MÁGIU BALKÁNU!