Spektakl koji će biti organizovan 1. i 2.septembra 2023.godine u Amfiteatru u Trnavi, upotpuniće i vrhunska audio i video produkcija za koju će se pobrinuti MUSIC STUDIO BOND iz Srbije, produkciioni tim, koji na balkanskim prostorima funkcioniše više od 10 godina.

Visoko referentni zvuk, evropski brend KV2 audio, savršen sound, moćan u celom zvučnom spektru, učiniće da posetioci osete pravu „magiju“ Balkana.
Pored toga, tu će biti vizuelni efekti, visoko rezolutivni HD ekrani p2, koji dodatno inspirišu.

Uz led moving heads R, led par, ledbim 250w i ostale svetlosne efekte publika će imati priliku da što bolje doživi Balkan.

SVK

VEĽKOLEPÝ AUDIO A VIDEO ZÁŽITOK NA FESTIVALE „BALKÁNSKA MÁGIA“

Udalosť, ktorá sa uskutoční 1. a 2. septembra 2023 v Amfiteátri v Trnave, doplní špičková audio a video produkcia, o ktorú sa postará MUSIC STUDIO BOND zo Srbska, produkčný tím, ktorý pôsobí na Balkáne už viac ako 10 rokov.

Vysoký referenčný zvuk, európskej značky KV2 audio, dokonalý sound, mohutný v celom zvukovom spektre, umožní návštevníkom pocítiť skutočnú „mágiu“ Balkánu.
Okrem toho nebudú chýbať vizuálne efekty, HD obrazovky s vysokým rozlíšením p2, ktoré dodatočne inšpirujú.

S led moving heads R, led par, ledbim 250w a ďalšími svetelnými efektmi, diváci budú mať možnosť čo najlepšie zažiť Balkán.